Jaromír Kotásek

Licencia profesionál
1993
10 št.
1.1
D0
Zisk 422 €
2.1
3.1
4.1
5.1
05
1994
11 št.
1.3
D1
Zisk 2 693 €
2.4
3.1
4.1
5.0
01
1995
10 št.
1.1
D3
Zisk 893 €
2.0
3.2
4.2
5.1
01
1996
14 št.
1.2
D0
Zisk 2 083 €
2.2
3.5
4.0
5.0
05
1997
31 št.
1.10
D3
Zisk 14 894 €
2.8
3.2
4.2
5.1
05
1998
44 št.
1.18
D2
Zisk 31 134 €
2.6
3.5
4.5
5.1
07
1999
52 št.
1.20
D7
Zisk 25 088 €
2.8
3.9
4.1
5.1
06
2000
46 št.
1.14
D6
Zisk 25 020 €
2.12
3.4
4.5
5.3
02
2001
30 št.
1.10
D2
Zisk 22 662 €
2.7
3.3
4.3
5.1
04
2002
63 št.
1.13
D7
Zisk 19 667 €
2.9
3.6
4.12
5.9
07
2003
64 št.
1.16
D5
Zisk 36 224 €
2.20
3.7
4.7
5.3
07
2004
51 št.
1.13
D9
Zisk 28 896 €
2.3
3.8
4.3
5.4
011
2005
71 št.
1.17
D9
Zisk 30 318 €
2.13
3.3
4.7
5.4
019
2006
86 št.
1.36
D6
Zisk 65 882 €
2.13
3.9
4.9
5.5
08
2007
76 št.
1.21
D4
Zisk 30 282 €
2.20
3.11
4.8
5.5
07
2008
59 št.
1.10
D5
Zisk 20 962 €
2.11
3.9
4.8
5.3
013
2009
60 št.
1.19
D5
Zisk 20 122 €
2.9
3.15
4.4
5.4
04
2010
68 št.
1.18
D11
Zisk 25 282 €
2.14
3.2
4.11
5.8
04
2011
55 št.
1.12
D7
Zisk 21 242 €
2.16
3.9
4.3
5.1
07
2012
74 št.
1.34
D14
Zisk 35 599 €
2.11
3.7
4.5
5.1
03
2013
64 št.
1.20
D6
Zisk 25 860 €
2.16
3.12
4.4
5.3
03
2014
74 št.
1.21
D12
Zisk 23 687 €
2.14
3.14
4.8
5.3
04
2015
80 št.
1.28
D10
Zisk 26 042 €
2.14
3.10
4.11
5.7
01
2016
84 št.
1.16
D11
Zisk 17 397 €
2.9
3.8
4.13
5.15
014
2017
39 št.
1.3
D5
Zisk 6 067 €
2.7
3.4
4.4
5.7
09
2018
47 št.
1.8
D7
Zisk 12 836 €
2.10
3.6
4.8
5.6
02
2019
37 št.
1.8
D4
Zisk 14 689 €
2.8
3.4
4.8
5.0
05
2020
33 št.
1.5
D7
Zisk 4 279 €
2.3
3.4
4.1
5.5
08
2021
14 št.
1.0
D3
Zisk 1 574 €
2.2
3.4
4.2
5.2
01
2022
20 št.
1.2
D1
Zisk 5 257 €
2.4
3.6
4.6
5.0
01
2023
8 št.
1.0
D3
Zisk 675 €
2.1
3.0
4.2
5.1
01
Celkom
1475 št.
1.399
D175
Zisk 597 728 €

Dostihová kariéra